O mnie + kontakt

Szamanka, a właściwie to Kaś, jak częściej do mnie mówią,

Skąd "Szamanka"? - To relikt po technikum z internatem, w którym to zdarzało mi się wróżyć z kart dla zabawy :) Przezwisko przylgnęło do mnie na cztery lata i zaczęłam się z nim utożsamiać. Reaguję, gdy ktoś powie tę ksywkę w równym stopniu jak na własne ;)
Na studiach spotkałam całkowicie inne osoby i ulubiona ksywka gdzieś zniknęła. 


Zadania codzienne, obowiązki, hobby

Na co dzień studiuję sobie, walcząc jak lew o tytuł magistra przed nazwiskiem, badając przeszłość i operując wprawnie młotkiem na kamieniołomach, zastanawiając się ile coś może mieć lat i dlaczego już tego nie ma - studiuję dziennie paleontologię. Jeśli ktoś poszukuje pomysłu na zaklęcia w stylu HP polecam zajrzenie do dowolnego indeksu gatunków i skorzystanie z jednej z nazw: "Eleutherokomma", moi państwo! 
Po uczelni uczęszczam aktualnie na kurs do nowej pracy, w której jakoś się nie odnajduję, ale stanowisko za biurkiem zawsze lepsze od dorabiania jako barmanka ;)
Hobbystycznie kolekcjonuję fantastykę. Oczywiście - również ją czytam, żeby nie było, że bez sensu kupuję i nic więcej xD Moją ulubioną autorką jest Licia Troisi, 


Zwierzaki, miłości

Jestem dumną posiadaczką dwóch psów, z których ani jeden nie był planowany. Przygodnie do nas trafiły: Jura, uratowana przed utopieniem za szczeniaka oraz Mika, której właściciele nie chcieli - po trzymiesięcznym poszukiwaniu jej Pana lub Pani przygarnęliśmy ją na stałe pod swój dach, z uwagi na jej dość dojrzały wiek - suczka musi mieć minimum siedem lat. Na szczęście szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu, znajdując sobie miejsce w sercu wszystkich domowników. Poza Krakersem - naszym czarnym ptakiem. On chyba nikogo nie lubi, ale uwielbia jak się go głaszcze (byle nie za długo) i karmi ogórkami. Co do jednego wszystkie zwierzaki są zgodne: nie powinnam grać na gitarze i próbować śpiewać :D
Aktualnie jestem śmiertelnie zła na moją drugą połówkę, więc nie będę może teraz o tym pisać.


Z przyjaciółmi najlepiej!

Choć nie mam wiele wolnego czasu, to najchętniej spędzam go ze znajomymi, najlepiej na wolnym powietrzu. Od razu chciałam podziękować Oci, za to, że wiernie mnie motywuje i sprawdza błędy w kolejnych rozdziałach ;)


_______________

Tu możecie się ze mną skontaktować :) Gdy macie jakieś pytania, nie tyczące się dokładnie treści (czyli "rozdziałowe"), zażalenia, sugestie, cokolwiek - piszcie pod postem. 

Dane kontaktowe:
stoneczka.fryteczka@gmail.com (codziennie sprawdzam maila)
gg 15971637 (szybki kontakt czwartek-niedziela)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to znak, że to, co piszę Cię zainteresowało :)

Szablon wykonała prudence.